ماشین سازی

دستگاه بوبین پیچ اتومات (سیم پیچ)

مکانیزم سیم پیچی از نخستین مراحلی است که کارخانجات و تولیدی های الکتروموتور در جهت ساخت موتوراز ان بهره میگیرند. و برای ساخت یک موتور با شرایط استاندارد نیاز است که بوبین الکترو موتور با دقت و تعداد دور مشخص تولید شود تا موتور بهترین عمل کرد خود را داشته باشد.از این رو شرکت ما دستگاه بوبین پیچ را در جهت افزایش دقت در تعداد دور و افزایش راندمان کار کارخانجات
دستگاه بوبین پیچ از شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک نیروی خود را از طریق برق شهری تامین می‌کند. بیشینه سرعت دوران محور سیم پیچ این دستگاه بسته به ضخامت سیم تا۴۵۰۰ دور بر دقیقه استبا استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود سیم پیچ هایی با حداکثر قطر سیم ۰٫۱۵ میلی‌متر تا ۱ میلی متربدون قعطی در سیم تولید نمایید.

قسمت‌های اصلی دستگاه عبارتند از: شاسی، موتور، اچ ام ای و تابلوی برق.
پنل لمسی و شاسی های این محصول تقریبا در کنار دستگاه تعبیه‌شده که این موضوع باعث راحتی بیشتر کاربر در زمان استفاده از دستگاه می‌شود. در این محصول، برای تعویض قالب ها نیازی به آچار یا ابزار دیگری نیست.

شرکت ما مفتخر است دستگاهی طراحی کرده که تلورانس خطای ان را به صفر رسانده است و شاهد دوری اضافی یا کم نخواهید بود. این دستگاه بیشتر برای کارخانجات و تولیدی ها در نظر گرفته‌شده است که نیاز به افزایش راندمان، بهینه سازی و تولید محصولی با کیفیت را دارند. کلیه لوازم و قطعات بکار برده شده دراین دستگاه ازاجناس مرغوب و برند های معتبرمی باشد تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

از قابلیت های قابلیت های دستگاه بوبین پیچ می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1) دستگاه توانایی سیم پیچی دو لایه را دارد(مخصوص موتور پمپ کولر).
۲) دستگاه مجهز به صفحه نمایش لمسی صنعتی میباشد که توسط ان می توانید سرعت موتور، میزان پیشروی و ثعداد دور سیم در هر لاین قالب را کنترل کنید.
۳) طراحی این دستگاه در قسمت محور سیم پیچ ان به گونه ای است که انواع قالب های مخصوص سیم پیچی بروی ان نصب میشود.
۴) با توجه به نیاز مشتری دستگاه قابلیت نصب قالب های مخصوص هر نوع موتوری را دارد.
۵) دستگاه قابلیت ترمز گیری سریع بعد از اتمام کار را دارد.
۶) برق مصرفی دستگاه ۲۲۰ ولت(برق شهری) میباشد.