ماشین سازی

دستگاه بوبین پیچ نیمه اتومات (سیم پیچ)

مکانیزم سیم پیچی از نخستین مراحلی است که کارخانجات و تولیدی های الکتروموتور در جهت ساخت موتور از آن بهره می گیرند. و برای ساخت یک موتور با شرایط استاندارد نیاز است که بوبین الکترو موتور با دقت و تعداد دور مشخص تولید شود تا موتور بهترین عملکرد خود را داشته باشد.از این رو شرکت ما دستگاه بوبین پیچ را در جهت افزایش دقت در تعداد دور و در نتیجه افزایش راندمان کار کارخانجات طراحی کرده است
دستگاه بوبین پیچ ساخته شده درشرکت ماشین سازان صنعت عطاملک نیروی خود را از طریق برق شهری تامین می‌کند. بیشینه سرعت دوران محور سیم پیچ این دستگاه بسته به ضخامت سیم تا۴۵۰۰ دور بر دقیقه می باشد شما با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود سیم پیچ هایی با قطر سیم های متفاوت بسته به نیاز خود ، بدون پارگی در سیم تولید نمایید.

قسمت‌های اصلی دستگاه عبارتند از: شاسی، موتور، اچ ام ای و تابلوی برق.
پنل لمسی و شاسی های این محصول در کنار دستگاه تعبیه‌ شده که این موضوع باعث راحتی بیشتر کاربر در زمان استفاده از دستگاه می‌شود. در این محصول، برای تعویض قالب ها نیازی به آچار یا ابزار دیگری نیست.

شرکت ما مفتخر است دستگاهی طراحی کرده که تلورانس خطای ان را به صفر رسانده است وشما در هنگام کار با دستگاه شاهد دوری اضافی یا کم نخواهید بود. این دستگاه بیشتر برای کارخانجات و تولیدی ها یی در نظر گرفته‌ شده است که نیاز به افزایش راندمان، بهینه سازی و تولید محصولی با کیفیت را احساس کرده اند. کلیه لوازم و قطعات بکار برده شده دراین دستگاه از برند های معتبرمی باشد تا رضایت شما مشتری عزیز بدست آید .

از قابلیت های دستگاه بوبین پیچ می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1) دستگاه توانایی سیم پیچی دو لایه را دارد(مخصوص موتور پمپ کولر).
۲) دستگاه مجهز به صفحه نمایش لمسی صنعتی می باشد که توسط آن می توانید سرعت موتور، میزان پیشروی و تعداد دور سیم در هر لاین قالب را کنترل کنید.
۳) طراحی این دستگاه در قسمت محورسیم پیچ آن به گونه ای است که انواع قالب های مخصوص سیم پیچی بروی آن نصب می شود.
۴) با توجه به نیاز مشتری دستگاه قابلیت نصب قالب های مخصوص هر نوع موتوری را دارد.
۵) دستگاه قابلیت ترمز گیری سریع بعد از اتمام کار را دارد.
۶) برق مصرفی دستگاه ۲۲۰ ولت(برق شهری) میباشد.