درباره ما

شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک را بیشتر بشناسید

شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک

شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین نیازهای صنعت کشور در زمینه ماشین سازی و اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید. این شرکت ارائه کننده محصولات و خدمات مهندسی با هدف گسترش فناوری در این زمینه ها و همواره تلاش به کسب رضایت مشتریان از راه جلب اطمینان و ارایه خدمات و تولید محصولات با کیفیت بالا داشته است.

فعالیت‌های این شرکت در چند بخش مجزا شامل مشاوره، طراحی و ساخت ماشین آلات CNC، بازوهای روباتیک، اتوماسیون صنعتی، و خدامات مربوط به فرزکاری CNCو تراشکاری اعم از طراحی و ساخت قالب متمرکز می‌باشد و نمایندگی محصولات ذیل را در زمینه فروش دارا می‌باشد.

LS در زمینه اینورتر کنترل دور موتور و اتوماسیون صنعتی و PLC, HMI
LS در زمینه سروو درایو و موتور Step electric
Fatek در زمینه PLC , HMI ,GSM , MODEM ومازول های گسترش دما،ترازو و ارتباطات
Kinco در زمینه سروو درایو و موتور Step Electric
Kinco در زمینه منابع تغذیه صنعتی و HMI
بیانیه مأموریت شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک
شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک ارایه کننده خدمات شامل ماشین سازی، اتوماسیون صنعتی و خدمات مربوط به CNC می‌باشد. و همواره در تلاش برای یافتن روش‌های جدید هستیم تا بتوانیم فن آوری های نو را در زمینه های مذکور به مشتریان خود ارایه نماییم.
مشتریان ما افراد و شرکت‌هایی هستند که به نوعی نیازهای کنترل، اندازه گیری و مانیتورینگ دارند و به نوآوری، تخصص و کیفیت اهمیت می‌دهند.
صداقت و برقراری ارتباط دوستانه با مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و خواسته‌ها و نیازهای آنان در کانون توجه ما هستند. می‌کوشیم تا ضمن سود آوری به عنوان شرکتی نوآور و مشتری مدار شناخته شویم و در پی ایجاد منافع مشترک با مشتریان ، کارکنان و جامعه ای هستیم که در آن فعالیت می‌کنیم. کمک به کاهش مصرف انرژی در جهت حفظ محیط زیست و ایجاد زندگی مطلوب‌تر برای جامعه از تعهدات ماست.
به کارکنان خود به عنوان سرمایه اصلی شرکت می‌نگریم و به تخصص، تعهد، مشتری مداری، سخت کوشی و نوآوری آنان ارج می‌نهیم و به پیشرفت آنان در زندگی شخصی و کاری خود پایبند هستیم.
تضمین بهترین قیمت شرکت ماشین سازان صنعت عطاملک
ما تضمین می‌کنیم محصولات تولید شده و فروخته شده با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر شرکت های مشابه در سراسر کشور است.